Kes Me Oleme?

 

Ehk Oled Märganud, et Me Pole Kõige Formaalsemas Stiilis E-Pood. 

See Tuleb Sellest, Et Me Ei Hooli Korrapärasest ja Tavalisest. 

Meie Lähenemine Pole Sugugi Tavaline, Kuid Me Ei Müü Ka Tavalisi Asju.

Meie Turg On Piiratud ja Nii Ka Inimesed Kes Meid Tunnevad.

Me Oleme

Eraisikud-

Eraisikutena Põhinevad Edasimüüjad Tallinnas.

Salajased-

Diskreetse ja Salastatud Teenuse Pakkujad.

Hinna Lõikajad-

Tegeleme Erootika Toodete Hulgimüügi ja Laomüügiga Üle Eesti.

Usaldatavad-

Hoiame Teie Andmed Puhtana. Me Ei Jaga Informatsiooni Leheküljelt Edasi. Koostööpartneri (Omniva'ga) Jagame Vaid Kõige Minimaalsemaid Andmeid, et Saaksite Paki Kätte.

Punkt

Olles Oma Igapäeva Elus, Hakkas Mul Igav ja Otsustasin, et Võiksime Kaaslasega Midagi Uut Teha, Esimese Ideena Tuli Meile Meelde Videod Kus Meespartner Mänguliselt Kiusas Puldiga Vibraatoriga Oma Tüdrukut. Kuna Me Mõlemad Tahtsime Seda Proovida, Hakkasin Meilegi Mänguasja Otsima Eestis. Pikalt Otsides Saime Aru, et Kõik Head Puldiga Vibraatorid On Üle 60Euro ja Nii Palju Me Ei Soovinud Katsetamiseks Kulutada. Nii Suundusimegi Aliexpressi, Seal olid Odavad Hinnad ja Odav Kvaliteet. Kuid Mõtlesime, et Kannatame Kuukese Ära ja Vaatab Kas Meile Meeldib See.

Vibraator Tuli Tõesti Peale Kuud Kohale, Ilma Karbi ja Patareita, Haises Kohutavalt ja Läks Pärast Esimest Kasutamist Katki. Peale Seda Me Otsustasime, et Olgugi Odav Hind Aliexpressist Enam Erootika Tooteid Ei Osta. Raha Juba Kulutatud, Puldiga Vibraatorit Ka Polnud, Jäi Üle Osta Eestist Kvaliteetne Vibraator. Kuid Hetke Enne Seda, Tuli Meile Idee, Kui Tõesti Eestis On Nii Suur Erootika Toodete Valik Ja Ikka Pole Olemas Seda Mida Vaja, Miks Mitte Pakkuda Seda Ise?

Ja Nii Meie Seiklus Algas, Otsisime Kindla Tootja, Kontrollisime Näidist, Arutasime Pikalt Ja Põhjalikult Toote Igast Väiksemastki Detailist, Kui Juba Nad Pikalt Teekonnalt Eestisse Jõudsid. Tegime Veel Kvaliteedi Kontrolle, Käsitlesime Detaile ja Pärast Mõnda Aega Avasime Juba E-Poe EMAND.EE