Kes Me Oleme?

 

Ehk Oled Märganud, et Me Pole Kõige Formaalsemas Stiilis E-Pood. 

See Tuleb Sellest, Et Me Ei Hooli Korrapärasest ja Tavalisest. 

Meie Lähenemine Pole Sugugi Tavaline, Kuid Me Ei Müü Ka Tavalisi Asju.

Meie Turg On Piiratud ja Nii Ka Inimesed Kes Meid Tunnevad.

meie

Kuidas Saame Opereerida 0 Kasumiga?

 Me Elame Tähelepanust. Mida Rohkem Külastajaid ja Ostjaid Meie E-Poes, Seda Kiiremini Saame Areneda ja Kasumlikuks Muutuda.

Kaua See Võtaks Aega?

1 Kuu 

 Mis Selle Ajaga Juhtub?

Üle 130 Tellimuse Üle Eesti.

 Üle 10 Erineva Toote E-Poes.

Vähemalt 50% Odavamad Hinnad Kui Konkurentidel  (Eestis)

Soodsamad Hinnad Kui  Aliexpressis ( Mõned Tooted Meie E-Poes Lausa 70% Odavamalt Kui Aliexpressis)

Kvaliteedi Kontroll Jätkub Sama Efektiivselt.

Kvaliteet On Öö ja Päev Võrreldes Teiste Eesti Ja Välismaa Erootikapoodidega.

Austame Kliente ja Nende Anonüümsust Veelgi Rohkem, Saadame Pakke Vaid Teie Telefoni Numbriga. Ei Isikusta Pakki ja Teie Päris Nime Tellimusega.

Transpordi Aeg Kiireneb.

Punkt

Olles Oma Igapäeva Elus, Hakkas Mul Igav ja Otsustasin, et Võiksime Kaaslasega Midagi Uut Teha, Esimese Ideena Tuli Meile Meelde Videod Kus Meespartner Mänguliselt Kiusas Puldiga Vibraatoriga Oma Tüdrukut. Kuna Me Mõlemad Tahtsime Seda Proovida, Hakkasin Meilegi Mänguasja Otsima Eestis. Pikalt Otsides Saime Aru, et Kõik Head Puldiga Vibraatorid On Üle 60Euro ja Nii Palju Me Ei Soovinud Katsetamiseks Kulutada. Nii Suundusimegi Aliexpressi, Seal olid Odavad Hinnad ja Odav Kvaliteet. Kuid Mõtlesime, et Kannatame Kuukese Ära ja Vaatab Kas Meile Meeldib See.

Vibraator Tuli Tõesti Peale Kuud Kohale, Ilma Karbi ja Patareita, Haises Kohutavalt ja Läks Pärast Esimest Kasutamist Katki. Peale Seda Me Otsustasime, et Olgugi Odav Hind Aliexpressist Enam Erootika Tooteid Sealt Ei Osta. Raha Juba Kulutatud, Puldiga Vibraatorit Ka Polnud, Jäi Üle Osta Eestist Kvaliteetne Vibraator. Kuid Hetke Enne Seda, Tuli Meile Idee, Kui Tõesti Eestis On Nii Suur Erootika Toodete Valik Ja Ikka Pole Olemas Seda Mida Vaja, Miks Mitte Pakkuda Seda Ise?

Ja Nii Meie Seiklus Algas, Otsisime Kindla Tootja, Kontrollisime Näidist, Arutasime Pikalt Toote Peensustest,  Otsisime Potentsiaalseid Toote Vigu, Täpsustasime Igat Kui Viimast Detaili, Kuniks Juba Vibraatorid Eestisse Saabusid. Tegime Veel Kvaliteedi Kontrolle, Turuuringuid, 400 Erinevat Muudatust Leheküljele ja Pärast Mõnda Aega Meisterdamist, Avasimegi Juba E-Poe Emand.ee.